Ramówka

PONIEDZIAŁEK

Newsy    10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Newsy kulturalne 17.00

8.15 Co dzisiaj było wtedy

8.30 Kalendarium sportowe

9.00 – 9.30 Arena Świat

10.00 – 12.00 Stała audycja co tydzień

13.00 Giganci rocka

15.45 – 17.00 Za kwadrans kultura

18.15 – 20.00 Sportowy finisz tygodnia

20.00 – 22.00 Tematycznie – RAPort & Mocna Trója (wymiennie)

WTOREK

Newsy  10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Newsy kulturalne 17.00

8.15 Co dzisiaj było wtedy

8.30 Kalendarium sportowe

16.00 – 17.00  Stać Mnie NA RADIO

17.00 – 18.00 Relaksomania

18.00 – 20.00 Zabawa w chowanego

20.00 – 22.00 Tematycznie – I kto to movie

22.00 – 00.00 Nocne bóle istnienia

ŚRODA

Newsy  10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Newsy kulturalne 17.00

8.15 Co dzisiaj było wtedy

8.30 Kalendarium sportowe

8.45 – 9.15 Poranna Rozmowa Pawła Zarosy

11.30 – 12.00 Muzyczny recykling

13.15 – 14.45 Audycja naukowa

14.00 – 14.45 Sportowe historie nie z tej ziemi

15.00 – 17.00 Piąta strona świata

19.00 – 20.00 Nieśmiertelni

20.00 – 23.00 Tematycznie – W innym tonie

23.00 – 00.00 Dobranoc, sztos na noc/ Przaśne Hop – Benc (wymiennie)

CZWARTEK

Newsy  10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Newsy kulturalne 17.00

8.15 Co dzisiaj było wtedy

8.30 Kalendarium sportowe

13.15 – 14.45 Kąsek żartu

16.30 – 18.00 Reguły gry
(co 2 tygodnie)

18.00 – 20.00 Redakcja polityczna

20.00 – 22.00 Tematycznie – Odkrywamy

22.00 – 23.00 BlueStory

PIĄTEK

Newsy   10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Newsy kulturalne 17.00

8.15 Co dzisiaj było wtedy

8.30 Kalendarium sportowe

12.00 – 13.00 Sportowy mikser

13.13 Dworzec Wschodni

15.00 – 15.30 Ukulturalnia

16.00 – 17.00 1 do 1

17.00- 19.00 W innym tonie Bis

19.00 – 21.00 Back to The 80’s

21.00 – 00.00 Dance floor

SOBOTA

15.30 – 17.30 Piłkarska ekstraklasa

18.00 – 20.00 Historia jednej płyty

20.00 – 23.00 Tematycznie – Metalurgia

 

NIEDZIELA

14.00 – 16.00 Klasykoteka

18.00 – 19.00 Lista obecności

20.00 – 22.00 Tematycznie – Rock

22.00 – 23.30 Ciężkie brzmienia